Program TV

Program TV

 

 

Ora Titlul programului
0:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
1:00 Axial muzical
2:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
3:00 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Axial matinal
9:00 Căsuţa cu poveşti
9:20 Căsuţa cu poveşti
9:40 Media azi (reluare)
10:00 100 adevăruri istorice
10:05 Credinţă şi cultură
11:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
12:00 Focus (reluare)
15:00 Standarde europene (reluare)
15:30 Videoclipuri pe bandă
16:00 Media azi (reluare)
16:20 Documentar
17:00 100 adevăruri istorice
17:05 Credinţă şi cultură
18:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
19:00 Paşii pelerinului
19:30 Mărturii şi evocări
19:45 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 Videoclipuri pe bandă
23:40 Media azi (tutoriale)

 

Ora Titlul programului 
0:00 Axial muzical
1:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
2:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
3:00 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Axial matinal
9:00 Documentar
10:00 Europa Christiană
11:00 Documentar
11:40 Media (tutoriale)
12:00 Tribuna guvernan’ilor (reluare)
14:00 Mărturii şi evocări
14:30 Paşii pelerinului
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Media (tutoriale)
16:00 Documentar
17:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
18:00 Axial muzical
18:40 Media (tutoriale)
19:30 Standarde europene  (reluare)
20:00 Documentar
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 Axial muzical
23:20 Videoclipuri pe bandă
Ora Titlul programului 
0:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
1:00 Axial muzical
2:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
3:00 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Axial matinal
9:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
10:00 Documentar
11:00 Magazin folcloric
12:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
14:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Media (tutoriale)
16:00 Paşii pelerinului
16:30 Mărturii şi evocări
17:00 Axial muzical
19:00 Media (tutoriale)
19:20 Documentar
20:00 Subiecte majore
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 Subiecte majore (reluare)
Ora Titlul programului 
0:00 Axial muzical
1:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
2:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
3:00 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Axial matinal
9:00 Paşii pelerinului
9:30 Mărturii şi evocări
10:00 Documentar
11:00 Subiecte majore (reluare)
12:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
14:00 100 adevăruri istorice
14:05 Credinţă şi cultură
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Media (tutoriale)
16:00 Magazin folcloric
17:00 Documentar
18:00 Axial muzical
19:00 Documentar
19:40 Media (tutoriale)
20:00 Discuţii la 4 ace
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 100 adevăruri istorice
23:05 Credinţă şi cultură
Ora Titlul programului 
0:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
1:00 Axial muzical
2:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
3:00 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Axial matinal
9:00 Magazin folcloric
10:00 Paşii pelerinului
10:30 Mărturii şi evocări
11:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
12:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
14:00 Documentar
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Media (tutoriale)
16:00 Axial muzical
17:00 Media (tutoriale)
17:20 Documentar
18:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
19:00 Documentar
20:00 Subiecte majore
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 Subiecte majore (reluare)
Ora Titlul programului 
0:00 Axial muzical
1:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
2:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
3:00 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Axial matinal
9:00 Căsuţa cu poveşti
9:20 Căsuţa cu poveşti
9:40 Media azi
10:00 Axial muzical
11:00 Subiecte majore (reluare)
12:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
14:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Media (tutoriale)
16:00 Europa Christiană
17:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
18:00 Documentar
19:00 Axial muzical
20:00 Magazin folcloric
21:00 Căsuţa cu poveşti
21:20 Paşii pelerinului
21:40 Mărturii şi evocări
22:00 Documentar
23:20 Videoclipuri pe bandă
Ora Titlul programului
0:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
1:00 Axial muzical
2:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
3:00 Axial matinal
5:00 Axial muzical
6:30 Transmisiune directă din Catedrala Patriarhală, Bucureşti
7:45 Axial matinal
8:30 Transmisiune directă din Catedrala Sf. Teodora de la Sihla,  Chişinău
10:30 Paşii pelerinului
11:00 Discuţii la 4 ace (reluare)
12:00 Focus
15:00 Standarde europene
15:30 Videoclipuri pe bandă
16:00 Magazin Folcloric
17:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
18:15 Media Azi
18:35 Mărturii şi evocări
19:00 Axial muzical
20:00 Discuţii la 4 ace
21:00 Căsuţa cu poveşti
21:20 Axial muzical
23:00 Videoclipuri pe bandă
  23:40  Media (tutoriale)