Program TV

Program TV

 

 

Ora Titlul programului
0:00 Arhivariu muzical
1:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
2:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
3:00 Videoclipuri pe bandă
3:45 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Spaţiul public
7:45 Axial matinal
9:00 Bucuria poveştilor
9:20 Bucuria poveştilor
9:40 Media azi (reluare)
10:00 100 adevăruri istorice
10:05 Credinţă şi cultură
11:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
12:00 Focus (reluare)
15:30 Videoclipuri pe bandă
16:00 Media azi (reluare)
16:20 Documentar
17:00 100 adevăruri istorice
17:05 Credinţă şi cultură
18:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
19:00 Mărturii şi evocări
19:30 Paşii pelerinului
20:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 Videoclipuri pe bandă
23:40 Educaţia Media
Ora Titlul programului 
0:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
1:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
2:00 Arhivariu muzical
3:00 Videoclipuri pe bandă
3:45 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Spaţiul public
7:45 Axial matinal
9:00 Documentar
10:00 Europa Christiană
11:00 Documentar
11:40 Educaţia Media
12:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
14:00 Mărturii şi evocări
14:30 Paşii pelerinului
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Educaţia Media
16:00 Documentar
17:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
18:00 Arhivariu muzical
19:10 Educaţia Media
19:30 Videoclipuri pe bandă
20:00 Documentar
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 Arhivariu muzical
23:20 Videoclipuri pe bandă
Ora Titlul programului 
0:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
1:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
2:00 Arhivariu muzical
3:00 Videoclipuri pe bandă
3:45 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Spaţiul public
7:45 Axial matinal
9:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
10:00 Documentar
11:00 Magazin folcloric
12:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
14:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Educaţia Media
16:00 Mărturii şi evocări
16:30 Paşii pelerinului
17:00 Arhivariu muzical
19:00 Educaţia Media
19:20 Documentar
20:00 Subiecte majore
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 Subiecte majore (reluare)
Ora Titlul programului 
0:00 Arhivariu muzical
1:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
2:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
3:00 Videoclipuri pe bandă
3:45 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Spaţiul public
7:45 Axial matinal
9:00 Mărturii şi evocări
9:30 Paşii pelerinului
10:00 Documentar
11:00 Subiecte majore (reluare)
12:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
14:00 100 adevăruri istorice
14:05 Credinţă şi cultură
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Educaţia Media
16:00 Magazin folcloric
17:00 Documentar
18:00 Arhivariu muzical
19:00 Documentar
19:40 Educaţia Media
20:00 Discuţii la 4 ace
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 100 adevăruri istorice
23:05 Credinţă şi cultură
Ora Titlul programului 
0:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
1:00 Arhivariu muzical
2:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
3:00 Videoclipuri pe bandă
3:45 Axial matinal
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Spaţiul public
7:45 Axial matinal
9:00 Magazin folcloric
10:00 Mărturii şi evocări
10:30 Paşii pelerinului
11:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
12:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
14:00 Documentar
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Educaţia Media
16:00 Arhivariu muzical
17:00 Educaţia Media
17:20 Documentar
18:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
19:00 Documentar
20:00 Subiecte majore
21:00 Tribuna guvernanţilor
23:00 Subiecte majore (reluare)
Ora Titlul programului 
0:00 Arhivariu muzical
1:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
2:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
3:00 Videoclipuri pe bandă
3:45 Bună dimineaţa, Chişinău!
5:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
7:00 Spaţiul public
7:45 Bună dimineaţa, Chişinău!
9:00 Bucuria poveştilor
9:20 Bucuria poveştilor
9:35 100 adevăruri istorice
9:40 Media azi
10:00 Arhivariu muzical
11:00 Subiecte majore (reluare)
12:00 Tribuna guvernanţilor (reluare)
14:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie)
15:00 Videoclipuri pe bandă
15:40 Educaţia Media
16:00 Europa Christiană
17:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie)
18:00 Film
19:40 Arhivariu muzical
21:00 Bucuria poveştilor
21:15 100 adevăruri istorice
21:20 Mărturii şi evocări
21:40 Paşii pelerinului
22:00 Film
23:30 Videoclipuri pe bandă
Ora Titlul programului  Anul Genul programului
0:00 Şezătoare cu mc şi mare (de colecţie) 2020 Educaţional-cultural
1:00 Arhivariu muzical 2020 Educaţional-cultural
2:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie) 2020 Educaţional-cultural
3:00 Videoclipuri pe bandă 2020 Alte tipuri programe
3:45 Bună dimineaţa, Chişinău! 2020 Alte tipuri programe
5:00 Șezătoare cu mic și mare 2020 Educaţional-cultural
 6:00 Magazin Folcloric 2020 Educațional-cultural
7:00 Bună dimineaţa, Chişinău! 2020 Alte tipuri programe
7:45 Arhivariu muzical 2020 Alte tipuri programe
9:00 Spaţiul public 2020 Alte tipuri programe
10:00 Bună dimineaţa, Chişinău! 2020 Alte tipuri programe
10:45 Mărturii şi evocări 2020 Educaţional-cultural
11:00 Discuţii la 4 ace (de colecţie) 2020 Educaţional-cultural
12:00 Focus 2020 Informativ-analitic
15:30 Videoclipuri pe bandă 2020 Alte tipuri programe
16:00 Magazin Folcloric 2020 Educaţional-cultural
17:00 Şezătoare cu mc şi mare 2020 Educaţional-cultural
18:00 Media Azi 2020 Informativ-analitic
18:20 Mărturii şi evocări 2020 Educaţional-cultural
18:40 Paşii pelerinului 2020 Alte tipuri programe
19:00 Arhivariu muzical 2020 Alte tipuri programe
20:00 Discuţii la 4 ace 2020 Educaţional-cultural
21:00 Bucuria poveştilor 2020 Educaţional-cultural
21:15 100 adevăruri istorice 2020 Educaţional-cultural
21:20 Arhivariu muzical 2020 Educaţional-cultural
23:00 Videoclipuri pe bandă 2020 Alte tipuri programe
23:40 Educaţia Media 2020 Educaţional-cultural